Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków 
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sb :10:00 - 14:00


W naszym życiu pojawiają się ważne uroczystości, które powinny charakteryzować się doniosłym nastrojem, ale i również wyjątkową oprawą. Najbliższe nam osoby: rodzina i przyjaciele, to właśnie z nimi chcemy dzielić się najważniejszymi wydarzeniami. Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu, poczuli się kimś wyjątkowym. My wychodzimy naprzeciw tym pragnieniom, dlatego chcemy pomóc w Państwu w organizacji tych wspaniałych dni. Nasza oferta to nie tylko papeteria weselna, zaproszenia, winietki czy menu na stoły. My oferujemy Wam spokój, pewność oraz najwyższe zaangażowanie w przygotowanie każdego elementu uroczystości.
Jak zamówić?


MotywyPrzygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które można dostosować do Waszych potrzeb. Pamiętaj: wszystkie projekty poniżej to tylko pomysł, który dowolnie możecie rozbudować. Przedstawione motywy możemy zmienić wedle Waszgo gustu. Nie zatrzymujemy się w zamkniętej ofercie. Ba! Dzięki Wam ciągle ją rozbudowujemy. Jeśli któryś wzór przypadł Wam do gustu, lub jeśli pragniecie czegoś więcej, zobaczyliście coś, co Was zachwyciło, napiszcie do nas, a na pewno pomożemy!


DODATKIAby uzupełnić Twoja papeterię, przygotowalismy kilka dodatkowych elementów. Druk na kopertach, księgi gości oraz wiele innych. Sprawdź!

Nasze propozycje:


Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: