Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sb : 10:00 - 14:00


Walentynki to szczególne święto, które skierowane jest do zakochanych i tych, którzy pragną kogoś w sobie rozkochać. W tym dniu obdarowujemy drugą połówkę drobnymi prezentami. Najczęściej są to pachnące kwiaty, ale coraz częściej nasi klienci sięgają po gadżety, które zostaną z nimi na lata. Co proponuje Trójka? Obraz na ścianę drukowany na bawełnianym płótnie. Koszulki z nadrukami. Kubki oraz wiele innych gadżetów, które Wam wpadną do głowy! Poniżej kilka propozycji. 14 lutego już wkrótce! Czas tyka!


Masz swoją wizję, pomysł albo projekt? Pisz do nas na biuro@drukarniatrojka.pl, a przekształcimy go w obraz, koszulkę lub kubek!OBRAZYDruk pigmentowy na płótnie bawełnianym zapewnia głębię oraz intensywność kolorów. W połącznieniu ze świentym zdjęciem, staje się rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ozdobić swoje ściany w Walentynkowym wydaniu!
WYCENY wykonujemy wyłącznie mailowo pod adresem biuro@drukarniatrojka.pl

KOSZULKIKoszulki z zabawnymi napisami? Król i królowa? A może macie swój pomysł, których chcecie zrealizować? Piszcie do nas na biuro@drukarniatrojka.pl, a postaramy się przygotować Wasze wymarzone koszulki!
WYCENY wykonujemy wyłącznie mailowo pod adresem biuro@drukarniatrojka.plChcesz sprawdzić rozmiarówki? Zerknij tutaj:
lub zerknij na T-shirtowo !
KUBKINajpopularniejszy gadżet na codzień! Kubek! Pijąc pyszną kawę, zawsze będziesz myśleć o swojej drugiej połówce!

Kubek biały z nadrukiem 20 zł za sztukę + pudełeczko gratis!
Kubek kolorowy z nadrukiem 25 zł za sztukę + pudełeczko gratis!
Kubek serce z nadrukiem 29 zł za sztukę + pudełeczko gratis!
DRUK NA PLEKSICoś nowego, coś fajnego! Druk bezpośredni na plexi 3mm lub 5mm idealnie nadaje się do ramki.WYCENY wykonujemy wyłącznie mailowo pod adresem biuro@drukarniatrojka.plCopyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: