Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków 
  Tel. +48 12 259 86 77
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 18:00

PROJEKTOWANIE

W naszej ofercie znajdziecie między innymi możliwość projektowania. Najczęstszym oraz najszybszym produktem jest wizytówka. To właśnie ich projektujemy najwięcej, ale nie oznacza to że nie podejmiemy się innych prac!

Koszt projektu wizytówki zależy przede wszystkim od nakładu pracy oraz skomlikowania. Proste projekty Od 50 pln [cena zależy od skomplikowania projektu oraz ilości poprawek - 3 poprawki w cenie] Przygotowanie do druku z lakierem UV, Hotstamping, Tłoczeniem: +10 pln za każde elementULOTKI

W naszej ofercie znajdziecie między innymi możliwość projektowania. Sporym zainteresowaniem cieszą się ulotki. Jako jedna z najskuteczniejszych reklam, szybko wpadają w łaski klientów.

Koszt projektu ulotki zależy przede wszystkim od nakładu pracy oraz skomlikowania. Proste projekty np: A6, A5 Od 50 pln [cena zależy od skomplikowania projektu oraz ilości poprawek - 3 poprawki w cenie] Ulotki składane np: A5 do A6, lub A4 do DL Od 80 pln [cena zależy od skomplikowania projektu oraz ilości poprawek - 3 poprawki w cenie]INNE

Oczywiście podejmujemy się trudniejszych projektów. Menu, banery, tablice oraz szyldy, plakaty oraz wiele, wiele innych.

Koszt projektu ulotki zależy przede wszystkim od nakładu pracy oraz skomlikowania. Proste plakaty, tablice, banery, szyldy Od 50 pln [cena zależy od skomplikowania projektu oraz ilości poprawek - 3 poprawki w cenie]Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: