Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sb : 10:00 - 14:00


21 i 22 stycznia to znane nam daty! Tak, chodzi o dzień naszych ukochanych dziadków. Tradycyjnie w sklepach znikają kwiaty i czekoladki, ale coraz częściej wnukowie sięgają po pamiątki, które zostaną z nimi na lata! Obdarowanie tych, którzy się o nas troszczyli pięknym obrazem, sentymentalnym kubkiem, czy szałową koszulką, jest coraz popularniejsze, dlatego i my chcemy Wam dać taką możliwość.


Masz swoją wizję, pomysł albo projekt? Pisz do nas na biuro@drukarniatrojka.pl, a przekształcimy go w obraz, koszulkę lub kubek!OBRAZYDruk pigmentowy na płótnie bawełnianym zapewnia głębię oraz intensywność kolorów. W połącznieniu ze świentym zdjęciem, staje się rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcę podarować swoim ukochanym dziadkom prezent na ścianę!
WYCENY wykonujemy wyłącznie mailowo pod adresem biuro@drukarniatrojka.pl


Interesuje Cię inny format? Napisz do nas na biuro@drukarniatrojka.pl !KOSZULKIKoszulki z zabawnymi napisami? Dziadkowie to nie "wapniaki"! Trochę zabawy i humoru zawsze jest na miejscu, dlatego możecie podarować koszulkę z Waszym napisem lub wybrać coś z naszych propozycji.
WYCENY wykonujemy wyłącznie mailowo pod adresem biuro@drukarniatrojka.pl


Chcesz sprawdzić rozmiarówki? Zerknij tutaj:
lub zerknij na T-shirtowo !

KUBKINajpopularniejszy gadżet na codzień! Dziadkowie chętnie wypiją gorącą herbatę, spoglądając na swoje ukochane wnuki!

20 zł za za kubek biały z nadrukiem
25 zł za kubek z kolorowym uchem i wnętrzem z nadrukiem
Pudełeczko gratis!


Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: